Memoserv Komutları Nelerdir?


Memoserv Komutları Ne İşe Yarar?

Memoserv komutları, irc sohbetlerinde bulunan kişilerin kanallarına ve nicklerine gelen mesajları okuyabilme fırsatı veriyor. Ayrıca kanalınıza ve nickinize mesaj göndermenizi de sağlayan bir servistir.

Memoserv Komutları

Kanal Memo Gönderme Komutu: Kanala memo göndermeyi sağlayan komuttur. Kanala memo gönderme komutu: /ms send #kanaladı mesajınız

Nicke Memo Gönderme Komutu: Nicke memo göndermenizi sağlayan komuttur. Nicke memo gönderme komutu: /ms send nick mesajınız

List Komutu: Tüm mesajları ve notları listelemeye yarayan bir komuttur. List komutu: /ms list #kanal

Read Komutu: Size, siz yokken gelen bırakılan notları numarasına göre okunmasını sağlayan komuttur. Eğer size 10 mesaj geldiyse bunları numarasına göre okuyabilir ve istediklerinizi de okuyabilirsiniz. Örnek komut; /ms read 1,10.9 komutu uygulamak 1.10.9 komutlarını okuyabilmenizi sağlar. Eğer /ms read 5-10 şeklinde komut verirseniz 5’den 10’a bırakılan mesajları okumanızı sağlar.

Gelen Memoları Maile Yönlendirme Komutu: Size gönderilen memo notlarını yada sizin belirttiğiniz notlarınızı vermiş olduğunuz mail adresine göndermenizi sağlar. Komut: /ms forward all bu komutla tüm memo notlarını maile gönderebilirsiniz. Komut: /ms forward 1,7,9 komutu ise 1,7,9 notlarını göndermenizi sağlar. Komut: /ms forward 3-9 komutu ise 3’den 9’a kadarki bütün notları göndermenizi sağlar.

Memoserv Del Komutu: Bu komut sayesinde ise gelen memo notları silinebilir. Memoserv Del Komutu: /ms del all komutu bütün memo notlarını silmeyi sağlar. İsterseniz belirlediğiniz memo notlarının sayılarını da yazarak silebilirsiniz.

sohbete giriş

Etiketler :
, ,

1 Yorum “Memoserv Komutları Nelerdir?
 1. uğur dedi ki:

  sizdemi yılansınız yalansınız
  erfehsend demi öyle yada nihade
  hepiniz sanalsınız
  yani sizlerden dost olmazmı sizlere güvenilmezmi

  ha gercek hayat ha sanal alem hepsi bir alem ve hakikatin kendisidir
  sanal dısında nasıl insanlar varsa aldatanlar bosananlar varsa sanaldada var
  Rabbimiz daima hem sanalda hem gercekte dogru kisilerle karsılastırsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


sohbet sohbet odaları omegla sohbet sohbet sitesi omegla omegla sohbet