Candan Kardeşler Krizi Fırsata Çevirdi


Murat Boz ve Eser Yenenler ile basılan Candan kardeşler, bu skandal olayı kazanç kapısı haline getirdi. Murat Boz ve Eser Yenenler ile Eser’in Beşiktaş’taki villasında geçtiğimiz günlerde basılan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin, bu skandalı konu olan haber sayesinde, haberi yeni bir kazanç kapısı haline getirerek, skandalı fırsat’a çevirdiler. Bahar Candan saat reklamı yaptığı sırada Murat Boz ile ilgili çıkan haberleri de videoya çekerek, kendi üzerine ilgiyi artırmayı başardı.

Murat Boz İle Aslı Enver Aşkı Bitti mi?

Geçen akşam ünlü pop şarkıcısı Murat Boz ile Eser Yenenler, Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle yaptığı çapkınlıklar, soysal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Tv 8’de bir moda programında yarışmacı olan Bahar Candan ve TV 8’de daha önce aynı programda yarışan ve 2. olan kardeşi Nihal Candan ile Murat Boz ve Eser Yenenlerle Villada çapkınlık yaparlarken yakalandılar. Bunu fırsata çeviren Bahar Candan Saat reklamı yaptığı sırada olay ile ilgili haberleri de videoya çekti. Murat Boz’un çapkınlık skandalını haber alan, ünlü oyuncu Aslı Enver, Murat Boz ile yaşadığı aşk ta böylece bitmiş oldu. Ünlü oyuncu Aslı Enver’in Murat Boz ile şu sıralar evlilik planları yaptığı ortaya çıktı, ancak bu skandal haberden sonra Aslı Enver Murat Boz ile yaşadığı evden, Murat Boz’u kovdu iddia edildi.

Bahar Candan Uslanmak Bilmiyor

Bu hafta sonuna damga vuran çapkınlık olayındaki yankıları devam ederken, işte benim stilim programında yarışan Bahar Candan uslanmak bilmeyen bir tavırla, instagram hesabında, kendisini instagramda takip ettiği hayranlarına, kolundaki yeni aldığı saati gösteriyormuş gibi yapıp tabletinde açık olan Murat Boz ile yaşadığı skandal haberin başlıklarını çekip video ile paylaşarak ilgiyi kendi üzerine çekmeyi başardı.

sohbete giriş

Etiketler :
, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


sohbet sohbet odaları omegla sohbet sohbet sitesi omegla omegla sohbet