Bahar Candan Kimdir


TV 8’de yayınlanan İşte Benim Stilim programı yayınlanmaya devam ediyor. Program kapsamında kızlar oldukça dikkat çekici bir şekilde podyumda boy gösteriyor. Bu sezonun da gözde programlarından biri olan İşte Benim Stilim programı jüri üyeleri ve birbirinden renkli yarışmacıları ile izleyicileri ekran başına toplamaya devam ediyor. Her hafta elem usulüne dayalı program final haftasına kadar aynı şekilde devam edecek. İşte Benim Stilimde isminden çokça bahsettiren Bahar Candan Da yer almaktadır. Bahar Candan diğer yarışmacılar arasında ne kadar kalacak bunu yarışmayı izleyerek öğreneceğiz. Oldukça dikkat çekici ve gözde olan yarışmacı Bahar Candan kimdir? Daha yakından tanıyalım.

Bahar Candan’ın Kısa Biyografisi

Bahar Candan 18 yaşında ve Beykent Üniversitesi’nde eğitim öğretim görmektedir. Hukuk fakültesi öğrencisi olan Bahar Candan avukatlık mesleğini tercih ettiği için bu bölümü okuduğunu belirtti. İyi bir mevki sahibi olmak için avukat olmayı tercih eden Bahar Candan kariyer sahibi olmak istiyor. Geçmiş dönem Survivor yarışmacılarından Nihal Candan’ın kız kardeşi olan Bahar Candan oldukça renkli bir kişiliğe sahiptir. Ablası Nihal Candan da Benim Stilim adlı programda, podyuma çıkarak show yapmış ve sahne almıştı.

Bahar Candan konuşma tarzı (ağzını yayarak konuşmak)ve şımarık birtakım davranışlarından dolayı jüri üyelerinden tepki aldı. Ablası Nihal Candan da aynı şekildeki konuşma tavrı yüzünden eleştiri almıştı. Ivana Sert’in, Bahar Candan için henüz çocuk olduğunu söylemesi üzerine Bahar Candan yaşını söyleyerek çocuk olmadığı belirtmek istedi ve “18 yaşımdayım” dedi. İvana Sert’in yanı sıra Nur Yerlitaş da Bahar Candan’ın kıyafet tercihini eleştirdi. Nur Yerlitaş, çok kısa giyindiğini söyledi, Bahar Candan ise bu şekilde giyinmeyi sevdiğini ve bunun tarz meselesi olduğuna değindi.

Fiziksel Özellikleri

Bahar Candan 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. 47 kilo olan Bahar Candan 1.70 boyundadır. Yarışma programında gözleri üzerine çeken Bahar Candan Kahverengi gözlü ve kızıl saçlıdır. Özel hayatına dair bilgilerde ise evli olmadığı ve aynı zamanda sevgilisi de olmadığı yönündedir. Sosyal medya hesaplarından Facebook, İnstagram ve Twitter hesapları bulunmuyor. Beykent Üniversitesi’nde hukuk fakültesi eğitimine devam etmektedir.

sohbete giriş

Etiketler :
, ,

1 Yorum “Bahar Candan Kimdir
  1. selcan dedi ki:

    fok balığı gibi konuşan bahar egolar tanrıçası 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


sohbet sohbet odaları omegla sohbet sohbet sitesi omegla omegla sohbet