Arkadaşlık ve Canlı Sohbet Siteleri Arasındaki Farklar Nelerdir?


İnsanlar arkadaş edinmek için farklı sitelerde bulunmaktan hoşlanırlar. Bu nedenle mutlaka arkadaş ortamlarına daha çok girmek isterler. Ancak gerçek hayatta arkadaşlık kurmak o kadar kolay bir şey olmadığı için sanal ortamlardaki arkadaşlıklara yönelmek durumunda kalıyorlar. Bazı insanlar arkadaşlık ortamı için canlı sohbet sitelerini tercih ederken bazıları direk arkadaşlık sitelerinde arkadaş edinmeyi daha çok tercih ediyor. Ancak arkadaşlık ve canlı sohbet siteleri arasındaki fark oldukça belirgin olduğu için arkadaşlığın ilerleme boyutu da buna göre değişiyor. Hızlı bir şekilde arkadaş edinmek isteyen insanlar için canlı sohbet siteleri daha uygunken bu süreci yavaştan alan insanlar arkadaşlık sitelerinde bir süre mesajlaşmayı tercih ediyorlar.

Canlı Sohbet Siteleri ve Arkadaşlık Siteleri

Canlı sohbet sitelerinde kamera ile yüz yüze görüşme imkânınız varken arkadaşlık sitelerinde böyle bir şansınız yok. En fazla arkadaş olarak seçtiğiniz kişinin site içerisindeki profil resminden onu tanıma şansınız var. Arkadaşlık ve canlı sohbet siteleri arasındaki fark sadece bunlarla sınırlı değildir.

Arkadaşlık Siteleri Daha Farklı

Arkadaşlık sitelerinde sohbet ederken karşınızdaki insanı tam anlamı ile tanıma fırsatı bulamazsınız. Ancak canlı sohbet sitelerinde karşınızdaki insanı kamerada görebileceğiniz gibi aynı zamanda sesini duyma imkânınız da oluyor. Bu nedenle canlı sohbet sitelerinde tanıştığınız kişinin size cinsiyeti hakkında yalan söylemesi gibi bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Nasıl birini tanıdıysanız o şekilde arkadaşlığınıza devam edebiliyorsunuz.

sohbete giriş

Etiketler :
, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


sohbet sohbet odaları omegla sohbet sohbet sitesi omegla omegla sohbet