Aras Bulut İynemli Kimdir


Son yıllarda ekranların aranan yüzlerin biri olmasıyla beraber Aras Bulut İynemli Kimdir sorusu da sıkça sorulmaya başlandı.

1990 yılında üç kardeşim en küçüğü olarak İstanbul da dünyaya geldi. Ablası Yeşim, abisi Orçun’dur. Abisi de kendisi gibi oyuncu olan genç oyuncunun ablası ise sanatçıdır. Beşiktaş Anadolu Lisesinde öğrenim gördükten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü kazanan oyuncu, eğitimine devam ederken oyunculuk yapması nedeniyle bir süre ara vermek zorunda kalmıştır. Oyunculuk hayatına ilk olarak reklam filminde oynayarak başlayan genç oyuncu yakışıklılığı ve sempatikliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yer Aldığı Projeler Nelerdir

Oyunculuk kariyerinin başlangıcında birçok reklam filminde yer alan oyuncu için en önemlisi son olarak rol aldığı Patos reklamıdır. Çünkü bu reklam filminde oynadıktan sonra 3 yıl sürecek olan bir dizi projesine başlamıştır. Bu projede canlandırdığı Mete karakteri ile gerçek anlamda bir çıkış yakalayan oyuncu, bu rol ile geniş bir hayran kitlesi oluşturmuştur kendisine. 3 sene boyunca bu dizi ile ekranlara gelen Aras Bulut İynemli, oyunculuk anlamında kendini ispatlamıştır. Muhteşem yüzyıl dizisinde ise Şehzade Beyazıt rolünde karşımıza çıkmıştır. Arka Sokaklar ve Akasya Durağı gibi önemli dizilerde konuk oyunculuk yapan oyuncunun film tecrübeleri de vardır.

Mahmut ile Meryem, Tamam mıyız? ve Pek Yakında isimli sinema filmlerinde de rol almıştır.

3 yıl süren Öyle Bir Geçer Zaman ki den sonra Maral dizisiyle ekranlara gelen oyuncu son olarak da İçerde dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Bu projedeki performansıyla da oyunculuk anlamında kendini ispatlamaya devam etmektedir.

Eşyalarının yerleri konusunda aşırı derecede takıntılı olan genç oyuncu, herhangi bir eşyasının kendisinden izinsiz bir şekilde yer değiştirilmesinden hiç hoşlanmamaktadır. Ekranlarda görüldüğü gibi gerçekten çok sempatik bir kişiliği olan genç oyuncu ailesine iyi geceler demeden yatağa girmemektedir.

sohbete giriş

Etiketler :
, ,

1 Yorum “Aras Bulut İynemli Kimdir
  1. sinem dedi ki:

    İçerde dizi ile iyice parladı pek sevemesemde diziyi idare eder yakında final yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


sohbet sohbet odaları omegla sohbet sohbet sitesi omegla omegla sohbet